O firmě

Stavební firma Hájek s.r.o. působí na trhu od roku 1994. Od roku 1994 jako fyzická osoba, v roce 2004 byla firma převedena na obchodní společnost Stavební firma Hájek s.r.o.

Proč si vybrat právě nás?

Stavební firma HÁJEK s.r.o. je stavební společnost s dlouhou historií. Ve firmě pracuje 35-40 pracovníků. Veškeré stavební a montážní práce zajišťuje firma kompletně  “na klíč,” což znamená včetně dodávky všech řemesel a prací PSV. Některé tyto práce zajišťuje formou subdodávky, za které přebírá plnou záruku.

Stavební firma HÁJEK s.r.o. realizuje pouze zakázky soukromých investorů. Protože míra korupce při zadávání a realizaci státních stavebních zakázek je všeobecně známa, zásadně se jich distancujeme a veřejné zakázky nerealizujeme.

Ing. Vítězslav Hájek (1962)

Po vyučení v oboru zedník pracoval v této profesi v podniku OSP Prostějov. Při zaměstnání vystudoval Střední průmyslovou školu stavební pro pracující ve Vyškově a po maturitě na této škole dále pokračoval v denním studiu na VUT Brno – fakultě stavební. Po jejím dokončení pracoval na stavbách ve funkci mistra a stavbyvedoucího. Od roku 1991 je OSVČ v oblasti inženýrské činnosti. V roce 1994 založil stavební firmu, se kterou podnikal jako fyzická osoba až do roku 2004, kdy byla převedena na obchodní společnost.